Anton Gutknecht (1907-1988) német festőművész: Erdei tájkép. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben: 80cm x 60cm
Auction name: 434. Gyorsárverés
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10122
Date: 2023-01-19
Starting price: 36 000 Ft
Lot number: 10122
Date: 2023-01-19