Japán Kutani teacsésze, jelzett, eredeti fadobozban, kis kopásokkal, m: 7,5 cm
Auction name: 436. Gyorsárverés
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 11466
Date: 2023-02-16
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 11466
Date: 2023-02-16