Olvashatatlan jelzéssel (G Sch... 1906?): Vadász a téli erdőben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben. 52x27 cm
Auction name: 436. Gyorsárverés
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10725
Date: 2023-02-16
Starting price: 40 000 Ft
Lot number: 10725
Date: 2023-02-16