Rábaközi jelzéssel: Balaton, távolban a Badacsony. Olaj, vászon. 58x79,5 cm
Auction name: 437. Gyorsárverés
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10604
Date: 2023-03-09
Starting price: 19 000 Ft
Lot number: 10604
Date: 2023-03-09