Kispest bonbonier, irizáló mázas porcelán, plasztikus rózsa motívummal, rózsán apró lepattanások, kis kopással, jelzett, d: 11,5 cm
Auction name: 439. Gyorsárverés
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 11311
Date: 2023-04-13
Starting price: 1 000 Ft
Lot number: 11311
Date: 2023-04-13