Bommer, Georg: Szántás-vetés a falu határában. Felületén ezüstözött, öntött ón dombormű/relief, 1910 körül. Jelzett (jobb alsó sarkán: Gg. Bommer). Fakeretben, korának megfelelő kopásokkal, 18x32 cm (keret: 29,5x43,5 cm)
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2023-10-16 17:26:57
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 30 000 Ft