Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
Aukciós tétel Archív
Feltöltve : 2023-10-16 17:23:38
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Bővebben
Kikiáltási ár: 280 000 Ft