18 darabos Zsolnay Pompadour mintás tányérszett, előételes, lapos, leveses, jelzett, kopott.
Aukció neve: 430. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 11224
Dátum: 2022-11-17
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 11224
Dátum: 2022-11-17