Paulovits Pál (1892-1975): Firenzei sikátor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 33×23,5 cm
Aukció neve: 438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2023-03-30
Kikiáltási ár: 2 800 Ft
Tételszám: 10363
Dátum: 2023-03-30