M.I. v. M.J. jelzéssel, 1900 körül működött festő: Bibliai jelenet. Olaj, karton. Javított. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33×25,5 cm.
Aukció neve: 438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2023-03-30
Kikiáltási ár: 46 000 Ft
Tételszám: 10604
Dátum: 2023-03-30