Olvashatatlan jelzéssel: Milánói dóm. Akvarell, papír, keretben, 12x17 cm
Aukció neve: 438. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10847
Dátum: 2023-03-30
Kikiáltási ár: 11 000 Ft
Tételszám: 10847
Dátum: 2023-03-30