Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Aukció neve: 362. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 16667
Dátum: 2020-01-23
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 16667
Dátum: 2020-01-23