Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×10×7,5 cm
Aukció neve: 363. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11151
Dátum: 2020-02-06
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11151
Dátum: 2020-02-06