XIX. sz. néprajzi tárgyak. edények, tálak. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült
Aukció neve: 367. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11168
Dátum: 2020-04-02
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 11168
Dátum: 2020-04-02