Aczél Henrik Emil (1876-1946): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, restaurált, 44×31 cm
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 28 000 Ft
Dátum: 2020-05-21