Pálmafa plasztikus ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozában, 28x23 cm
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11561
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11561
Dátum: 2020-05-21