Réti Mátyás (1922-2002): Eger. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, metszet ép, 25×34,5 cm
Aukció neve: 371. Online auction
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2020-06-04
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Tételszám: 10244
Dátum: 2020-06-04