Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm
Aukció neve: 371. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10364
Dátum: 2020-06-04
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10364
Dátum: 2020-06-04