Jelzés nélkül: Balaton part. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x26 cm
Aukció neve: 376. Online auction
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Dátum: 2020-08-27
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Dátum: 2020-08-27