Vasvári József (1904-1993): Bujdosó kuruc. Színes rézkarc, papír, jelzett és datált (Vasvári 71), ajándékozási sorokkal 1990-ből, 38x28 cm
Aukció neve: 376. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2020-08-27
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10600
Dátum: 2020-08-27