Nagy Gábor György (1966-): Végállomás. Olaj, vászon, jelzett és datált a hátoldalán (Nagy Gábor György, 2007). Kiállítva: 2012, Római Magyar Akadémia. Reprodukálva: Nagy Gábor György: Karambol. Bp., 2017, Pauker Collection, 51.o.
Aukció neve: 384. Online auction
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Tételszám: 10245
Dátum: 2020-12-17
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Tételszám: 10245
Dátum: 2020-12-17