Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm
Aukció neve: 385. Online auction
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2021-01-07
Kikiáltási ár: 8 000 Ft
Tételszám: 10361
Dátum: 2021-01-07