Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű: Építkezés és Táj. Akvarell, papír, jelzett és datált (Ádámffy 1934), 24,5×20 cm
Aukció neve: 388. Online auction
Kikiáltási ár: 2 200 Ft
Dátum: 2021-02-18
Kikiáltási ár: 2 200 Ft
Dátum: 2021-02-18