Ábrahám Rafael (1929-): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, 10×16,5 cm
Aukció neve: 391. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Dátum: 2021-04-08
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Dátum: 2021-04-08