Augarten Wien zöld virágmintás porcelán váza és tál, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm, d: 18,5 cm
Aukció neve: 396. Online auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11293
Dátum: 2021-06-17
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 11293
Dátum: 2021-06-17