Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
Aukció neve: 404. Online auction
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 11413
Dátum: 2021-10-21
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Tételszám: 11413
Dátum: 2021-10-21