Régi jelzett kis kanna fedő nélkül, kopott, 15x14 cm.
Aukció neve: 404. Online auction
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 11533
Dátum: 2021-10-21
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Tételszám: 11533
Dátum: 2021-10-21