Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
Aukció neve: 404. Online auction
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 12016
Dátum: 2021-10-21
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Tételszám: 12016
Dátum: 2021-10-21