Alpakka tejkiöntő, kopott, jelzett, m: 15 cm
Aukció neve: 407. Online auction
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11928
Dátum: 2021-12-02
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Tételszám: 11928
Dátum: 2021-12-02