Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Rialto. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 35x23,5 cm
Aukció neve: 408. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-12-16
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 10362
Dátum: 2021-12-16