Iványi-Grünwald Béla műhelye: Festő és modell. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, vakrámán Braun Ármin művészellátó 1930-35 körüli bélyegzőjével. 60×80 cm
Aukció neve: 411. Online auction
Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2022-02-03
Kikiáltási ár: 75 000 Ft
Tételszám: 10486
Dátum: 2022-02-03