Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm
Aukció neve: 411. Online auction
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10607
Dátum: 2022-02-03
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Tételszám: 10607
Dátum: 2022-02-03