Vastagh Géza (1866-1919): Baromfiudvar 1917. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 55x73cm
Aukció neve: 420. Online auction
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Dátum: 2022-06-23
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Dátum: 2022-06-23