Discorso storico, o sia notiziario dell' anno 1756. Napoli, 1756., Giralamo Flauto, 6 sztl. lev+160 p. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban./ In
Auction name: 34. Major auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 15356
Date: 2020-11-07
Hour: 18:00
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 15356
Date: 2020-11-07
Hour: 18:00