Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásokkal, karcolásokkal, m: 7 cm
Auction name: 359. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 11165
Date: 2019-12-05
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 11165
Date: 2019-12-05