XIX. sz. vége: Bokály. Mázas cserép. Kézzel festett, sérült. 23,5 cm
Auction name: 369. Online auction
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 11041
Date: 2020-05-07
Starting price: 5 000 Ft
Lot number: 11041
Date: 2020-05-07