4 db figurális porcelán és kerámia, jelzettek, kézzel festett, egyik sérült, m: 10-15 cm
Auction name: 369. Online auction
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 11154
Date: 2020-05-07
Starting price: 2 000 Ft
Lot number: 11154
Date: 2020-05-07