Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
Auction name: 375. Online auction
Starting price: 140 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2020-08-06
Starting price: 140 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2020-08-06