Várdombi Nagy Krisztián 'Kinva' (1976-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
Auction name: 382. Online auction
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2020-11-19
Starting price: 6 000 Ft
Lot number: 10362
Date: 2020-11-19