Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
Auction name: 382. Online auction
Starting price: 1 400 Ft
Lot number: 11209
Date: 2020-11-19
Starting price: 1 400 Ft
Lot number: 11209
Date: 2020-11-19