Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Kukoricatépők. Olaj, vászon, jelzett. Neobarokk stílusú, sérült fa keretben, 60×80 cm
Auction name: 385. Online auction
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-01-07
Starting price: 24 000 Ft
Lot number: 10241
Date: 2021-01-07