Szeift Béla (1944-2012): Gyalogbéka. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×36,5 cm
Auction name: 385. Online auction
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2021-01-07
Starting price: 8 000 Ft
Lot number: 10361
Date: 2021-01-07