Melczer Jenő: Farkaskutya, pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 24x33 cm
Auction name: 395. Online auction
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10601
Date: 2021-06-03
Starting price: 4 000 Ft
Lot number: 10601
Date: 2021-06-03