Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm
Auction name: 395. Online auction
Starting price: 100 000 Ft
Lot number: 11118
Date: 2021-06-03
Starting price: 100 000 Ft
Lot number: 11118
Date: 2021-06-03