Klie Zoltán (1897-1992): Különös világ. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x70 cm / oil on wood fibre, signed, framed
Auction name: 40. Nagyaukció
Starting price: 240 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00
Starting price: 240 000 Ft
Lot number: 10126
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00