1862-ben Pompeiben felfedezett, ma nápolyi múzeumban őrzött eredeti példányról készült 19. századi másolat: Nárcisz. Öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 27 cm (Gyűjtői darab!)
Auction name: 40. Nagyaukció
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 11178
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00
Starting price: 120 000 Ft
Lot number: 11178
Date: 2023-05-06
Hour: 18:00