Christopher Assheton-Stones (1947-1999): Fények. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Fa keretben. 38x47 cm
Auction name: 400. Online auction
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10060
Date: 2021-08-26
Starting price: 10 000 Ft
Lot number: 10060
Date: 2021-08-26