Holló László (1887-1976): Alak és portré tanulmány, 1955. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21×27 cm
Auction name: 400. Online auction
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10180
Date: 2021-08-26
Starting price: 14 000 Ft
Lot number: 10180
Date: 2021-08-26