Holló Alajos(1876-1963): Vásári forgatag. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 18×28 cm
Auction name: 407. Online auction
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-12-02
Starting price: 9 000 Ft
Lot number: 10120
Date: 2021-12-02