Zsolnay pillangómintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 12 cm
Auction name: 412. Online auction
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 11321
Date: 2022-02-17
Starting price: 2 800 Ft
Lot number: 11321
Date: 2022-02-17